Odzyskaj piękny uśmiech dzięki specjalistom z Varsovia Dental

Nowoczesne implanty zębowe pozwalają na odzyskanie pięknego i kompletnego uśmiechu, nawet lata po utracie zębów. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest odbudowanie tkanki kostnej, instalacja implantów czyli tytanowych śrub, które zastępują korzenie zębów i montaż na nich koron porcelanowych, które idealnie odwzorowują wygląd oraz cechy utraconych zębów.

Jak wygląda usługa

Implantologia to dziedzina stomatologii, która umożliwia znaczące poprawienie stanu zdrowia i wyglądu jamy ustnej pacjenta, a także przywrócenie funkcji takich jak żucie, gryzienie czy wyraźna mowa. Coraz szybszy rozwój tej dziedziny sprawia, że realne stają się zabiegi przeprowadzane nawet wiele lat po utracie zęba lub zębów. Zabieg polega na odbudowie tkanki kostnej w żuchwie i szczęce, w której umieszczane są tytanowe implanty wspierające regenerację. W drugim etapie terapii następuje założenie indywidualnie zaprojektowanych do potrzeb pacjenta koron, które spełniają doskonale tę samą rolę co naturalny ząb i nie różnią się od niego wyglądem ani funkcjonowaniem.

Dlaczego warto zdecydować się na implant? Ponieważ brak zęba może skutkować nieprzyjemnymi objawami w obrębie całej jamy ustnej, a nawet twarzy. Ubytek prowadzi do zaniku kości, przemieszczania się zębów wokół luki, a co za tym idzie – często również zmianą w wyglądzie twarzy, na którą możesz z początku nie zwrócić uwagi.

Implanty cechują się przede wszystkim niezwykłą trwałością – mogą z powodzeniem być używane przez dziesiątki lat. Są wygodniejsze w użyciu od mostów i protez, nie ma też obawy o przemieszczenie się implantu. To rozwiązanie, które najbardziej poprawia codzienny komfort życia pacjentów.

implanty-zebow

Wskazania

Wskazaniami do terapii implantologicznej są między innymi:

Utrata zębów związana z rozwojem chorób próchniczych

Niewykształcone zawiązki zębowe

Nieleczona paradontoza

Całkowity brak uzębienia

Przebieg

Kompletny zabieg implantacji zęba składa się z co najmniej dwóch wizyt. Na pierwszej z nich następuje umieszczenie tytanowych śrub (implantów) w tkance kostnej zęba. Zabieg przeprowadzany jest oczywiście przy znieczuleniu miejscowym, więc jest bezbolesny.

Po kilku tygodniach następuje czas drugiej wizyty, podczas której sprawdzany jest stan regeneracji kostnej. Jeśli implanty poprawnie się przyjęły, można przejść do następnego etapu leczenia, jednak w niektórych przypadkach rekonstrukcja kości może potrwać nawet do 6 miesięcy (na przykład u osób, które odpowiednio wcześnie nie zajęły się ubytkami). Kiedy kość jest już odnowiona i mocna, a implanty przyjęły się poprawnie, następuje zamontowanie porcelanowych koron. Mogą one przez dziesiątki lat z powodzeniem zastępować prawdziwe zęby, zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Obecność implantów chroni tkankę kostną żuchwy lub szczęki przed zanikiem i pozwala przywrócić funkcję żucia i gryzienia do prawidłowego stanu.

implanty

Efekty naszej pracy

Umów się na wizytę

Powiązane artykuły

Specjaliści

CENNIK

Konsultacja implantologiczna200 zł
Implantacja część chirurgiczna (Osstem)2600 zł
Implantacja część chirurgiczna (Astra/Strauman)3300 zł
Szablon do implantacji z nawigacją1800 zł
Odsłonięcie implantu i śruba zabliźniająca (w zależności od typu implantu)400-500 zł
Korona na implancie - standardowa2600-3300 zł
Pełnoceramiczna korona na implancie3000-3800 zł
Korona na implancie OsstemOd 2600 zł
Korona pełnoceramiczna na implancie Astra/Strauman3500-4000 zł
Kontrola po leczeniu implantologicznym150 zł

Czytaj więcej

Implanty stomatologiczne Warszawa (implanty zębowe Warszawa) – jak wybrać optymalną opcję?

Nasz cennik przedstawia różnorodne rozwiązania i, co naturalne, osoba, dopiero poznająca implanty zębów Warszawa, może nie mieć informacji na temat tego, czym różnią się te opcje. Podczas konsultacji implantologicznej z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości. Przybliżymy, jakiego podejścia wymaga konkretny ubytek i z jakich etapów będzie składało się leczenie. Wyjaśnimy też np. czym różni się implant Osstem od implantu Astra/Strauman i szereg innych. Jesteśmy przekonani, że w naszym gabinecie zyskają Państwo komplet informacji, pozwalających podjąć optymalną i w pełni świadomą decyzję dot. tego, jaki implant zęba Warszawa wybrać.

 

W jaki sposób dbamy o komfort pacjentek i pacjentów?

Nowoczesna implantologia oznacza podejście, które skupia się nie tylko na skuteczności działania. Dla specjalistów ważne są także doświadczenia osoby, siedzącej w fotelu dentystycznym. Dłuższe leczenie, wymagające pojawiania się w gabinecie wiele razy jest dla pacjenta/pacjentki siłą rzeczy bardziej problematyczne – wymaga poświęcana czasu, organizacji swoich zajęć wokół wizyty oraz dodatkowego stresy. Chociaż zabieg implantacji zęba jest złożonym, wieloetapowym procesem, zawsze staramy się zaplanować go w taki sposób, żeby był jak najmniejszym obciążeniem dla pacjentów i pacjentek. W niektórych przypadkach wystarczą jedynie dwie wizyty. W sytuacjach wymagających większej liczby spotkań, staramy się przeprowadzić działania tak sprawnie, jak to możliwe. Wszystko po to, by w najkrótszym czasie mogli się Państwo cieszyć pięknym, kompletnym uśmiechem.

 

Implanty zębów Warszawa – czego można się spodziewać po leczeniu?

Nowoczesna implantologia pozwala rozprawić się z defektami, które do tej pory psuły Państwu nastrój i obniżały pewność siebie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie dla wielu osób ma kompletne uzębienie. Jak już wspomnieliśmy wyżej implant zęba Warszawa to jednak coś więcej niż estetyka. Nasza załoga z Warszawy dba o to, żeby mogli Państwo korzystać z tego rozwiązania tak jak z innych zębów. To z tego powodu tak duże znaczenie ma dla nas trwałość zastosowanych materiałów – muszą one nie tylko świetnie pasować do pozostałych zębów, ale też funkcjonować tak jak one, a więc:

  • zapobiec zanikom kości i innym problemom, wynikającym z braku zęba;
  • umożliwiać sprawne rozdrabnianie pokarmu;
  • zapewniać wygodę każdego dnia.

Nasi pacjenci i pacjenci mogą cieszyć się efektami leczenia nawet kilkadziesiąt lat. Implanty stomatologiczne – Warszawa, które proponujemy w klinice w Warszawie, są więc ważną inwestycją, wpływającą na komfort i zdrowie w całym życiu. Cieszymy się, że możemy mieć swój udział w tym procesie. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę konsultacyjną z naszymi ekspertami i ekspertkami. Poniżej przedstawiamy precyzyjny cennik usług. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, które mogą pojawić się u Państwa podczas bliższego zapoznawania się z naszymi działaniami z zakresu implantologii.

 

Implanty zęba Warszawa bez stresu

Postaramy się zadbać o całość Państwa doświadczeń. Zawsze planujemy leczenie w taki sposób, by wizyty były jak najmniej stresującym przeżyciem. W naszej pracy codziennie walczymy z przekonaniem, że gabinet stomatologiczny jest nieprzyjemnym miejscem i lepiej go unikać. Fakt, że osoby, które raz nam zaufały, z chęcią wracają do kliniki, by odbyć wizyty kontrolne, to dowód na to, że mamy swój mały wkład w zmianie postrzegania leczenia dentystycznego.

Gorąco zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo na własnej skórze przekonać się o tym, jaką funkcjonalność i efekt estetyczny oferują współczesne implanty zęba – Warszawa. Nasi pacjenci i pacjentki to nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale też i osoby spoza stolicy. Jesteśmy pewni, że dzięki komfortowym warunkom, empatycznej, serdecznej załodze oraz spektakularnym efektom leczenia, uda się nam zachęcić Państwa do regularnego dbania o stan swoich zębów.

 

Mostek na zęby Warszawa czy też most protetyczny Warszawa – z Varsovia Dental jesteś w dobrych rękach!

Mostek na zęby Warszawa – Most protetyczny Warszawa – Varsovia Dental

Cyrkonowe implanty zębów warszawa – tytanowe implanty zębów Warszawa

Cyrkonowe i tytanowe implanty zębów są obecnie jednymi z najczęściej stosowanych rozwiązań w dziedzinie stomatologii. Implanty te są wykonane z materiałów, które są trwałe i odporne na uszkodzenia. Cyrkonowe implanty zębów Warszawa to rozwiązanie, które jest szczególnie polecane dla pacjentów, którzy chcą uzyskać estetyczny i naturalny wygląd swoich zębów. Są one wykonane z cyrkonu, który jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Tytanowe implanty zębów Warszawa to rozwiązanie, które jest polecane dla pacjentów, którzy chcą uzyskać trwałe i bezpieczne rozwiązanie. Są one wykonane z tytanu, który jest materiałem bardzo trwałym i odpornym na uszkodzenia. W obu przypadkach, implanty te są wszczepiane przez lekarza stomatologa, po czym po kilku tygodniach jest on wymieniany na protezę, która jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Umów się na wizytę

Zadzwoń: tel. +48 516 940 400 lub