Wysoko wyspecjalizowany i współpracujący ze sobą zespół lekarzy, higienistek i asystentek stomatologicznych to tajemnica skutecznego i bezstresowego leczenia w klinice Varsovia Dental.

Nasi dentyści swoje doświadczenia i specjalizacje zdobywali w renomowanych uczelniach i klinikach stomatologicznych w Polsce oraz w Niemczech, Austrii, Szwecji i w Stanach Zjednoczonych. Potwierdzeniem ich kompetencji są liczne dyplomy i certyfikaty. Na bieżąco doskonalą swoje umiejętności i poznają nowe trendy w stomatologii, biorą udział w najważniejszych kongresach oraz wydarzeniach branżowych w Polsce i na Świecie. Są członkami polskich i międzynarodowych organizacji branżowych (np. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej, Niemieckie Towarzystwo Implantologiczne – Deutsche Gesellschaft für Implantologie i Akademii Nauki i Praktyki – Akademie Praxis und Wissenschaft).

Na czele zespołu stoi lekarz stomatolog dr Urszula Jarosz, która wykształcenie i doświadczenie zdobyła pracując w dużych klinikach i o,środkach badawczych w Niemczech i w Austrii. W Varsovia Dental zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, ortodoncją, implantologią i pedodoncją.

Klinika Varsovia Dental jest placówką medyczną oferującą pełną gamę usług dla dorosłych i dzieci tj. stomatologię zachowawczą i estetyczną oraz ortodoncję.

Nasi lekarze zapewniają pacjentom leczenie protetyczne i implantologiczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i technologii. Przeprowadzają wiele zabiegów z wykorzystaniem mikroskopu i lasera, co gwarantuje najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo. Przykładami mogą tu być zabiegi endodoncji, czyli bardzo precyzyjne leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu, bezbolesne, bezpieczne i higieniczne leczenie laserem czy skaling, który umożliwia wykrycie i precyzyjne usunięcie kamienia nazębnego. Zajmują się również leczeniem chorób dziąseł i przyzębia, regeneracją recesji dziąseł, przeszczepami śluzówki i sterowaną regeneracją kości.

Nasi dentyści są doświadczeni w pracy z dziećmi. Mali pacjenci Varsovia Dental spotykają się z ciepłym podejściem i uśmiechem, które potrzebne jest dzieciom w tak nietypowym dla niego środowisku.

Lekarze stomatolodzy Kliniki Varsovia Dental

Higienistki Stomatologiczne

Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Recepcja