Dentysta w Warszawie – Klinika stomatologiczna Varsovia Dental

Varsovia Dental w Warszawie to specjalistyczna klinika stomatologiczna, która powstała z przekształcenia działającego od 2001 roku w Niemczech gabinetu dr Urszuli Jarosz.

W klinice o zęby naszych pacjentów dba grono dentystów i stomatologów, którzy swoje doświadczenia zdobywali od przeszło 21 lat w najlepszych klinikach, ośrodkach badawczych oraz na szkoleniach w Niemczech, Austrii i Stanach Zjednoczonych .

Dzięki synergii trzech filarów naszej działalności: najwyższej klasy specjalistów, nowoczesnej aparaturze diagnostycznej oraz bogatej ofercie usług jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

W gabinetach stomatologicznych Varsovia Dental w Warszawie podążamy z duchem czasu, nie boimy się innowacji. Lekarze stomatolodzy w naszej klinice korzystają z najnowocześniejszych metod leczenia, doskonałej aparatury diagnostycznej i materiałów dentystycznych. Poprawia to komfort pacjenta i pozwala na precyzyjne opracowanie indywidualnego planu leczenia zebów. W myśl zasady, że różne drogi mogą prowadzić do celu, mamy możliwość wielowariantowej realizacji takiego planu, co sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane problemy naszych pacjentów uda się rozwiązać za rozsądną cenę.

W Varsovia Dental leczymy zęby bez stresu i bólu. Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych dla dorosłych i dzieci. W naszej ofercie znajduje się stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka, implantologia, ortodoncja, jak również leczenie recesji dziąsłowych, odbudowa kości wyrostka zębowego i leczenie paradontozy. Leczymy kobiety w ciąży. Nasza klinika jest przystosowana do leczenia zębów osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do Śródmieścia Warszawy, ul. Wspólna 47/49 (wejście przez budynek biurowy lub od strony wewnętrznej uliczki przy Antykwariacie). Osoby przyjeżdżające samochodem mogą skorzystać z podziemnego parkingu.

O nas w mediach