Medycyna estetyczna

Skorzystaj z zabiegów estetycznych w klinice Varsovia

Drobne procedury medycyny estetycznej mogą znacząco wpłynąć na nasz wygląd. Poprawiają owal twarzy i redukują zmarszczki, także mimiczne. Teraz możesz wyglądać młodziej, niż stoi w dowodzie – wystarczy kilka prostych zabiegów upiększających.

Jak wygląda usługa

W naszym gabinecie wykonasz szereg zabiegów medycyny estetycznej, które wbrew pozorom wpływają nie tylko na wygląd. Często wyleczenie defektu zwiększa komfort psychiczny i fizyczny pacjenta lub pacjentki. Za pomocą procedur estetycznych pozbędziesz się zmarszczek, problemu nadpotliwości lub zmienisz kształt konturu twarzy. Czy wiesz już jaki zabieg wybrać?

Toksyna botulinowa, czyli Botox, nie służy tylko do walki z uwydatniającymi się zmarszczkami. Działanie Botoxu opiera się na paraliżowaniu połączeń nerwowych, które powodują stałe napięcie mięśni. Efektem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek w okolicach iniekcji, ale toksynę botulinową stosuje się także w terapii nadpotliwości, migreny czy bólu okolic stawu skroniowo-żuchwowego.

W naszym gabinecie wykonasz także zabieg lipolizy iniekcyjnej. Pozwala on na walkę z punktowo odkładającym się tłuszczem. To niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji, w której zamiast odsysania, stawia się na chemiczny rozkład tłuszczu, powodowany przez preparat Aqualyx. Ten zabieg szczególnie polecamy osobom, które pomimo ćwiczeń i diety nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w konkretnych miejscach.

W Varsovia wykonasz także zabiegi z użyciem specjalnych wypełniaczy. Preparaty przygotowuje się z naturalnie występującego w skórze kwasu hialuronowego, który w formie żelu wstrzykiwany jest pod skórę. Prowadzi nie tylko do powiększania ust czy wypełnienia zmarszczek, ale także do poprawy konturów twarzy i odżywienia okolic miejsca poddawanego iniekcji.

Jedną z najciekawszych procedur, które wykonujemy w klinice Varsovia jest zabieg nazywany wampirzym liftingiem, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, pozyskanym bezpośrednio z krwi pacjenta. Zawiera ono komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczość i witalność – staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie zrewitalizowana.

medycyna estetyczna

Wskazania

Wskazaniami do zabiegów stomatologii estetycznej są:

Problem z nadpotliwością

Pojawianie się zmarszczek mimicznych

Utrata włosów

Punktowe gromadzenie się tłuszczu

Przebieg

Lekarz za pomocą cienkiej igiełki podaje w mięsień odpowiedzialny za powstawanie konkretnych zmarszczek lub tuż pod skórę małe dawki odpowiednio dobranej substancji. Zabiegi są praktycznie bezbolesne, jednakże w przypadku wrażliwych pacjentów obszar zabiegu może być znieczulony kremem Emla. Po około 7-14 dniach odbywa się kontrola pozabiegowa. Efekty są najlepsze po kilku zabiegach ponieważ tkanka musi mieć czas na odbudowę i regenerację.

Usuwanie zmarszczek Warszawa Śródmieście

Umów się na wizytę

Powiązane artykuły

Specjaliści

CENNIK

Osocze bogatopłytkowe – PRP

Twarz700 zł
Szyja500 zł
Dekolt600 zł
Twarz + szyja + dekolt 1200 zł
Skóra głowy700 zł
Dłonie250 zł

Mezoterapia

RRS HA tensor lift 500 zł za ampułkę
Filorga M-HA 18500 zł za ampułkę
Filorga NCTF 135-HA300 zł za ampułkę
SKÓRA GŁOWY
RRS Hair400 zł za 1 zabieg
Dermaheal HL 200 zł za 1 zabieg

Lipoliza iniekcyjna

1 ampułka250 zł
2 ampułki400 zł

Wypełniacze – kwas hialuronowy

USTA
Teosyal Kiss800 zł za ampułkę
Styl Age Special Lips600 zł za ampułkę
Zmarszczki twarzy500-1000 zł (w zależności od użytego preparatu: Teosyal Global Action, Filorga Artfiller Univeras, StylAge S-L)
OKOLICE OKA
Light Eys Ultra350 zł
Teosyal Redensity I 600 zł
Rrs eyes 200 zł

Botox

Jedna okolica400 zł (zmarszczki poziome czoła lub „lwia zmarszczka”)
Dwie okolice700 zł
Trzy okolice950 zł
Leczenie bruksizmu450 zł
Leczenie nadpotliwości1700 zł/3 ampułki
Jalutoxin (Botox w połączeniu z mezoterapią)700 zł/jedna okolica

Stymulatory Kolagenu – aminokwasy

Jalupro600 zł
Jalupro - 3 zabiegi1500 zł
Jalupro HMW800 zł
Jalupro + Jalupro HMW1300 zł
Jalutoxin (Botox z w połączeniu z mezoterapią)700 zł/jedna okolica

Umów się na wizytę

Zadzwoń: tel. +48 516 940 400 lub